HAKKIMIZDA

Cevher zenginleştirme makinaları için kauçuk yedek parça üretimiyle başlayan ve zamanla özgün cevher zenginleştirme makinalarının üretimine ve anahtar teslim flotasyon tesisleri yapımına dönüşen bir endüstri serüveni...

Abdülkadir TÜFEKÇİOĞLU tarafından 1954 yılında kurulan Tüfekçioğlu Kauçuk ve Makina Sanayi; cevher zenginleştirme makinaları ve yedek parçaları, öğütmede kullanılan değirmenlerin kauçuk astar kaplamaları ile maden, cam-seramik ve agrega sektörlerine hizmet sunmaktadır.

Kısa sürede, yüksek kalite ile uygun fiyata yedek parça temini...

Daha iyisi ve gelecek için araştırma, yenilik ve yatırım...

Tüfekçioğlu, kullanıcıları için en iyi, en yeni, en kaliteli ürün ve hizmeti gözeterek Tübitak ve Üniversite ile birlikte AR-GE çalışmaları yürütmektedir.

Temel cevher zenginleştirme testlerinde hızlı ve güvenli sonuca götüren laboratuvar ortamı...

VİZYON

Sürekli olumlu farklılıklar yaratarak rekabet gücünü artırmak.

MİSYON

Zor koşullarda çalışan kullanıcılarının daima yanında olmak, onların işletmelerine kendi işletmeleriymiş gibi bakmak.

 

KALİTE VE HİZMET ANLAYIŞI

ISO 9001 belgesindeki kalite politikasında belirtilen “müşteri memnuniyetini”, zor koşullarda çalışanların hayatını kolaylaştırmak olarak algılayan bir kalite ve hizmet anlayışı…

Tüfekçioğlu Kauçuk ve Makina, ISO 9001, OHSAS ve CE belgelerinin gerektirdiği yükümlülükleri yerine getirmektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Yasal zorunlulukların ötesinde çevre bilinci…

Topluma ve çevreye duyulan saygı ile iş akışını bu doğrultuda hazırlamak ve çevre yönetimi sistemini sürekli geliştirmek için çalışmak, Tüfekçioğlu Kauçuk ve Makina’nın çevre politikasını oluşturan temel unsurlardır.